Jak Udělat Dort Z Plechovek Piva? Nechte se Překvapit!

Vítejte u návodu, jak udělat dort z plechovek piva. Tento návod vám ukáže, jak vytvořit originální dort z plechovek piva. Tento návod vám pomůže vyrobit dort, který je jedinečný a zábavný. Dort z plechovek piva je zajímavá alternativa tradičním dortům a je snadný na výrobu. Může být dokonalým dárkem nebo jedinečnou dekorací na oslavu. Následujte tento návod a udělejte si tenhle skvělý dort.

Jak Udělat Dort Z Plechovek Piva

Udělání dortu z plechovek piva je jednoduché a zábavné. Nejprve si vezměte plechovky piva a odstraňte víčka. Pak si vezměte kastrol a vložte plechovky dovnitř. Nalijte do kastrolu asi tři lžíce cukru a dostatečné množství másla, aby se cukr rozpustil. Dejte kastrol do trouby a pečte na střední teplotu asi 15-20 minut. Poté vyjměte kastrol a nechte dort vychladnout. Nakonec ho můžete ozdobit kousky čokolády, ovocem nebo jinými polevami a ingrediencemi. Hotový dort z plechovek piva je hotový k servírování!

Příprava korpusu: smíchat mouku, cukr, sůl a pivo.

Připravit dokonalý dort z plechovek piva může být složitý úkol. Ale při správné kombinaci ingrediencí a technik se můžete dočkat skutečně úžasného výsledku. Začněte tím, že si vezmete pět plechovek piva, mouku, cukr, sůl a základní ingredience pro základ krému. Poté smíchejte všechny ingredience ve velké míse. Přidejte trochu smetany a smíchejte, dokud se všechny ingredience nespojí.

Když máte všechno smíchané, můžete začít připravovat korpus. Pro to můžete použít malou formu na dort. Na dno formy nalejte půl plechovky piva a rozprostřete směs mouky, cukru a soli. Poté vložte druhou polovinu plechovky do formy a vložte do trouby. Pečte na 160 stupňů po dobu 40 minut.

Když je korpus hotový, můžete začít s krémem. Smíchejte máslo, cukr, žloutky a zbývající pivo. Smíchejte krém do hladka a nalijte ho na korpus. Vložte dort zpět do trouby a pečte jej na střední teplotu po dobu 45 minut.

Po upečení dejte dortu vychladnout. Poté můžete začít servírovat. Dort z plechovek piva je skvělou příležitostí, jak si užít chuť piva i dokonale upečeného dortu. Je to skutečně skvělá kombinace ingrediencí a technik, která může vytvořit dokonalý dort.

Pečení korpusu: rozdělit těsto na dvě části, vložit je do pekáče a pečou se.

V poslední době se stalo mnohem populárnějším udělat dort z plechovek piva. Tento trend je obzvlášť oblíbený mezi mladými lidmi, kteří ho často používají jako zajímavou alternativu k tradičním dezertům. Nejen, že je tento dort velmi chutný, ale jeho příprava je také relativně snadná.

Pro začátek budete muset rozdělit pívek na dvě části. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je použít nožík nebo řezací nůž, abyste mohli pívek rozdělit na dvě poloviny. Poté byste měli obě části vložit do pece. Pečte je po dobu asi deseti minut při teplotě asi 180 stupňů Celsia.

Když je korpus hotový, můžete jej vyndat z pece. Nyní musíte vyjmout zbylé pivo z plechovky a nalít ho do mísy. Lze to udělat pomocí lžíce nebo pomocí sítka. Poté mícháme pivo s několika lžícemi cukru a několika lžícemi mouky.

Nyní můžete obě části korpusu položit na plech na pečení. Poté můžete nalít pivo-cukr-mouka směs na vrch korpusu, aby se rovnoměrně rozprostřela. Nyní můžete vložit plech do trouby a pečte jej po dobu asi 20-30 minut při teplotě asi 190 stupňů Celsia.

Když je dort hotový, můžete jej vyndat z trouby a nechat jej vychladnout. Poté můžete ozdobit dort podle vaší chuti. Někteří lidé používají ovoce, čokoládovou polevu nebo moučníky, aby vytvořili zajímavou dekoraci.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli dekoraci, vždy můžete být jisti, že váš dort z plechovky piva bude skvělou volbou pro jakoukoli slavnostní příležitost.

Příprava krému: smíchat máslo, cukr a pivo.

Češi jsou proslulí svou láskou k pivu, to je důvod, proč je koláč z plechovek piva tak oblíbený. Tento recept je jednoduchý a rychlý způsob, jak vytvořit požitkářský dezert, který uspokojí vaše chuťové pohárky a požitky. Tento koláč můžete udělat z jediné plechovky piva, másla, cukru a koření.

Nejprve je třeba připravit plechovku piva. Nejprve plechovku otevřete a vypláchněte. Poté jej naplňte kvalitním pivem a nechte ji stát, dokud se pivo nevychladí.

Poté je nutné připravit suroviny. Rozpusťte 2 lžíce másla, které přidáte do plechovky. Přidejte 2 lžíce cukru a lžíci koření, jako je skořice nebo vanilka. Důkladně promíchejte, dokud se cukr a koření nerozpustí.

Když máte všechny suroviny připraveny, je čas na koláč. Vezměte si dortovou formu, kterou vymažte máslem. Poté do ní nalijte směs z plechovky a pečte při teplotě 180 stupňů po dobu asi 30 minut. Pokud je koláč upečený, nechte ho vychladnout a poté ho můžete podávat.

Výsledkem je skvělý požitkářský koláč z plechovek piva, který je jednoduchý a rychlý na přípravu. Tento koláč je skvělý jak teplý, tak studený a je skvělým dezertem pro jakoukoli příležitost. Takže se do toho pusťte a vychutnejte si tento vysoce chutný koláč. Bon Appetit!

Závěr

Na závěr lze říci, že dort z plechovek piva může být zajímavou a originální alternativou k tradičnímu dortu. Je velmi snadné se ho naučit připravovat, a to pomocí několika jednoduchých kroků. Užijte si tento zajímavý recept a buďte připraveni na ohromení hostů!